עו"ד רשלנות רפואית ברמת גן

בעיר רמת גן ניתן למצוא משרדי עורכי דין רבים וחלקם מתמחים בתחום של רשלנות רפואית. בכל יום מתבצעות מאות פרוצדורות רפואיות שונות בכל רחבי גוש דן ובמרכז הארץ, ואלפי  מטופלים מקבלים טיפולים רפואיים רבים. במקרים מסוימים, נגרמים נזקים רפואיים למטופלים בגלל רשלנות של גורם רפואי מטפל: רופא, אחות, פיזיותרפיסט וכדומה. הנזקים יכולים להיות לנשים  בהיריון, בעת ניתוחים, בעת לידה ועוד. במקרים חמורים, נגרמים נכויות למטופלים ובקשים יותר, חלילה, מוות למטופל.

החוק מגדיר רשלנות רפואית כטיפול רפואי שמתבצע תוך כדי סטייה מרמת הזהירות הסבירה של הגורם המטפל. הנפגע אינו חייב להוכיח כי הנזק נגרם במתכוון, אבל חייב להראות קשר בין הנזק לפרוצדורה שהתבצעה. עו"ד רשלנות רפואית ברמת גן יודע לטפל במקרים כאלו ומומלץ לשכור שירותיו מיד כאשר מתברר שמדובר במקרה חמור. הוא ירצה לראות את כל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים, את  החשבוניות שהוצאו בגין טיפולים ללקוחו, עבור ציוד עזר שנרכש וכדומה.

רשלנות רפואית

 

תביעת הרשלנות הרפואית המוגשת היא לקבלת כספי פיצויים בגין  הנזקים והסבל שנגרם, ובנוסף, כספים שנועדו לסייע לנפגע להתמודד עם המצב החדש אליו נקלע שלא ברצונו. עו"ד רשלנות רפואית ברמת גן ינסה לנהל משא ומתן מול חברת הביטוח המייצגת את  הגורם או  המוסד הפוגע, ובמידה והצליח להשיג פיצוי הולם הוא יימנע מהגשת תביעה בבית משפט. לרוב, מנסות חברות הביטוח להתחמק באופן מלא או חלקי מאחריות המתרשלים ואז אין מנוס מהגשת תביעה משפטית.

דיוני בית משפט בנושאים אלו מורכבים מאוד מאחר, ולעיתים, יש קושי להוכיח רשלנות רפואית. ניסיון וידע של עורך דין מנוסה בתחום הוא פקטור חשוב מאוד. הוא יצטרך להגיש מסמכים רפואיים, להביא חוות דעת של מומחים, להציג דו"חות שונים  המוכיחים את רמת  ההוצאות הגבוהה של הלקוח בגין המקרה ועוד. פיצוי עתידי  נקבע על פי רמת ההשתכרות של הנפגע טרם המקרה, ולכן, יש צורך להביא מסמכים רלוונטיים המספקים נתונים אלו. בנוסף, הוא יחפש וימצא תקדימים משפטיים בתחום, יטען טענות, יחקור עדים, יערער על פסיקות ועוד. הכול במטרה להצליח בתביעה ולקבל את סכומי הכסף שיסייעו ללקוח לנהל בעתיד חיים סבירים.

נגישות
גלילה לראש העמוד