תואר שני במשפטים

נלהבים מכל מקרה חדש? מחפשים תקדימים ללא הרך? קמים בבוקר עם תשוקה לפתור את הבעיות של הלקוחות שלכם? כנראה, שעבורכם מקצוע המשפטנות הוא הרבה יותר מפרק חולף, אלא קריירה ארוכת שנים. משפטים הוא תחום עשיר ודינאמי, מדי יום נוצרים פסקי דין חדשים, אשר מצליחים לשקף את התמורות החברתיות, שחלת מתחת לפני השטח. כיצד לימודי תואר שני במשפטים יתרמו ליכולת הביצועית שלכם? ומה הן יתרונות תכנית הלימודים בפקולטה למשפטים?

 

לימודי תואר שני במשפטים- כשהפרקטיקה משתלבת בפקולטה

לימודי תואר שני במשפטים הם בעיקר לימודיים מעשיים, המחוברים לשטח, לעשייה היום יומית ולסוגיות מפורסמות, שבימים אלו ממש נידונות בין כותלי בתי המשפט בישראל. כאשר אתם בוחרים ללמוד תואר שני במשפטים בפקולטה למשפטים, אתם נותנים לעצמכם הזדמנות להעמיק את היעידות שלכם בתחום ההתמחות, ללמוד ממרצים עתירי ניסיון, שיוכלו להעביר את הזווית האישית שלהם לסוגיות ולנהל דיונים עשירים בתוכן, ושניתן ליצור אותם רק במסגרת הזאת.

החושים מתחדדים

כאשר אתם מעמיקים את הידע בתחום ההתמחות, לומדים אודות חוזים, רגולציות, אתיקה, דינים ספציפיים, ומכירים בשיטות נוספות לגישור, ניהול משא ומתן ופתרון סכסוכים אתם נמשלים לכאלו, המצליחים "להשחיז את הגרזן שלהם", לחדד את החושים שלהם, ויכולים לסגל לעצמכם את היכולת למצוא פתרונות יצירתיים ורחבים, שנובעים מסיעור מוחות והרחבת הידיעות.

תואר שני במשפטים

מהלך נבון למיתוג עסקי

לימודי תואר שני במשפטים בפקולטה למשפטים ממתג אתכם גבוה יותר מבין המתחרים הישירים והעקיפים שלכם. הלימודים מהווים הצהרה לרצינות, העמקת הידע, ושימת הדגש על ערכים של מקצועיות ודיוק. ערכים, שכל משפטן בוודאי יסכים, שיש בכוחם להכריע כל מערכה.

מקפצה לרמה המקצועית

הרמה המקצועית, והידע המקצועי שלכם הם כרטיס הביקור שלכם בעולם המשפטים, ובמסגרת לימודי תואר שני במשפטים, אתם זוכים לקבל ידע מתומצת, ממוקד ומרוכז בזמן הקצר ביותר עם היעילות הגבוהה ביותר.

הזדמנות להיחשף לתחומים נוספים ולקולגות

במסגרת לימודי תואר שני במשפטים אתם זוכים להיחשף לתחומים נוספים, שאולי לא היתה לכם בהם נגיעה, והתעניינתם בהם בעבר, כך שהלימודים מהווים עבורכם הזדמנות לשינוי מקצועי או העמקה בתחומים מקבילים, שמעניינים אתכם.

היתרונות בלימודי תואר שני במשפטים

היתרון הראשון- לימודים מרוכזים ומתומצתים

לימודי תואר שני במשפטים הינם מרוכזים ומתומצתים, ומאפשרים לכם לקבל ידע מקצועי ופרקטי, הלכה למעשה, בזמן קצר יחסית, הנמשך בין שנה לשנתיים ולאורך מספר סמסטרים.

היתרון השני- רמה מקצועית גבוהה

במסגרת לימודי תואר שני במשפטים בפקולטה למשפטים אתם חשופים לידע העדכני ביותר לרבות תקדימים ופסקי דין בתחום שלכם, ומצליחים להרחיב את קשת הפתרונות, שעד כה הצעתם ללקוחותיהם, כך שגם בזמן הלימודים, אתם משכללים את היכולות שלכם, ותורמים למיתוג העסקי- מקצועי.

נגישות
גלילה לראש העמוד