חולמים להיות קונדיטורים? תהפכו את החלום למציאות – הכירו את מכללת רימונים

אם יש לכם חלום להיות קונדיטורים מצליחים, אין ספק כי הדרך להפוך את החלום למציאות צריכה להתבצע באמצעות לימודים מקצועיים אשר יעניקו לכם את הידע התיאורטי אבל גם המעשי, לטובת השתלבות בתחום. מדובר בהזדמנות מדהימה בעבורכם לפתח את הכישרון ואף להעמיק את הידע בתחום שרק הולך ומתפתח ואף זוכה לביקוש אדיר, וזאת בשל אפשרויות התעסוקה הנרחבות וכן היכולת להגשים את עצמכם. חולמים להפוך את התשוקה למקצוע? זה הזמן להכיר את מכללת רימונים.

לימודי קונדיטוריה – כל מה שצריך לדעת

מסלול לימודי קונדיטוריה מאפשר לכם לקבל את הכלים והידע המקצועי ביותר, כל זאת מתוך מטרה לשלוט בטכניקות וחומרי גלם שיובילו בסופו של דבר לכניסה לתחום והגשמת חלום בדמות עבודה כעצמאיים או כשכירים. מכללת רימונים הנחשבת לאחד ממוסדות הלימודים היוקרתיים והחשובים ביותר הפועלים בישראל מציעה לכם כסטודנטים מסלול מגוון הכולל שורה ארוכה של התמחויות. בין הנושאים אותם תלמדו ותעסקו בהם במסגרת הזו ניתן למנות בין היתר את תורת האירוח, בחירה של חומרי גלם ועבודה איתם לטובת אפייה של בצקים, לחמים, עוגיות, פאי, ועוד, התמקצעות בתחום של אפיית לחמים, ביקורת מזון ומשקאות לצד יזמות עסקית שהיא חיונית בעבור כל מי שרוצה להתפתח בתחום, ולהצליח בו.

היתרון של הלימודים במוסד כמו מכללת רימונים נובע הן בשל שפע שיעורים המעניקים לכם את הכלים והידע להתמקצעות בתחום לצד צוות מקצועי המורכב מקונדיטורים בעלי שם וניסיון עתיר שנים. הלימודים נמשכים למשך תקופה של כ-8 חודשים והם מחלוקים לשלושה שלבים. בשלב הראשון תלמדו במסגרת של סדנת קונדיטוריה את הבסיס התיאורטי ולאחר מכן התנסות מעשית, כאשר מסלול זה נמשך למשך 28 שבועות. מיד לאחר מכן תעברו לשלב הבא הכולל התנסות מעשית בקונדיטוריות ברחבי הארץ, בהיקף של כ-6 שעות. בשלב האחרון של ההכשרה תבצעו חזרות לקראת בחינת גמר, בסופה תקבלו מטעם משרד העבודה סיווג מקצועי בתור קונדיטור סוג 1. הלימודים מיועדים בעבור מועמדים מעל גיל 20 שיש להם תעודת בגרות מלאה או חלקית והשלימו 12 שנות לימוד. התנאים כוללים גם את ידיעת השפה האנגלית ברמה גבוהה, לצד מבחן קבלה וכן התייצבות אצל וועדת הקבלה לטובת התחלת הלימודים.

 

 

 

מסלול יוקרתי גם לצעירים וגם למבוגרים

אם בעבר לימודים כמו לימודי קולינריה היו מזוהים בעיקר צעירים, כיום ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה בלימודים הללו משתלבים גם מבוגרים שרוצים לבצע הסבת מקצוע ובעצם להגשים חלום ישן. מסלול הלימודים של מכללת רימונים מהווה דרך מצוינת ליצור מענה המגיע לידי ביטוי גם ביכולת להגשים את עצמכם אבל גם לקבל מעטפת מלאה שמעשירה את הידע ואף חושפת אתכם לתחומים שאינם ממשיקים לאפייה, כמו למשל תקשורת בין אישית לצד סיורים מקצועיים והדרכות המתבצעות לכל אורך מסלול הלימודים, כחלק מהכשרה מקיפה אשר מאפשרת לכם להשתלב בתחום ואף לפתח את הכישרון לכדי קריירה משגשגת, גם בעבור צעירים וגם בעבור מבוגרים שרוצים לפרוץ קדימה ולהגשים את עצמם.

ביקוש גבוה ללימודי קונדיטוריה

מסלול לימודי קונדיטוריה השתנה מאוד בעקבות ההבנה כי בעידן הנוכחי, עולם הקונדיטוריה הוא עולם מרתק ודינאמי שרק מתפתח ומתקדם ואף מצליח לחולל מהפכה גם כאן בישראל וגם בעולם. על כן, בשביל להימנע מעוגמת נפש ותחושה של פספוס, עכשיו זה הזמן להיכנס לאתר הרשמי של המכללה ולהשאיר פרטים לטובת קבלת מידע נוסף והרשמה למחזור הקרוב. ברבות השנים הכשירה המכללה אלפי בוגרים ובוגרות שהשתלבו בתחום ואף ניצלו את המעטפת אותה קיבלו לטובת שיפור תהליכים, גם מבחינת האפייה אבל גם מבחינת שיפור יכולת הניהול, שיווק, ניהול כספים ועוד המתבצע במסגרת של עבודה בתחום.

לסיכום

התשוקה לאפייה בוערת בכם? עכשיו הגיע הזמן לתפוס את עצמכם בידיים ולפתח את הקריירה החדשה שלכם בתחום, כל זאת באמצעות קבלת כלים וטכניקות מתקדמות המתבצעים במסגרת של מסלול קונדיטוריה במכללת רימונים.

נגישות
גלילה לראש העמוד