כל הסיבות ללמוד קידום אתרים

קידום אתרים הינה היכולת לגרום לאתר להופיע במקומות גבוהים יותר במנועי החיפוש השונים כגון יאהו, בינג והשליטה הבלתי מעורערת גוגל (מעל ל- 95% מהחיפושים בישראל מתבצעים במערכת של גוגל). בעשרות השנים האחרונות חלה עליה מתמדת בחיפושים של לקוחות אחר בתי העסק מהם הם רוצים לקבל שירות ברשת האינטרנטית. יחד עם עליה זו, מבינים בעלי העסקים שלהקים אתר אינטרנט זוהי החלטה עסקית בגדר חובה.

 

צריכים מקדמי אתרים

אם בשנות התשעים כל מה שהיה צריך לעשות על מנת לקבל חשיפה ופניות דרך מנועי החיפוש היה להקים אתר, הרי שהיום לאור התחרות הגדולה כאשר מקימים אתר בתחום בעל תחרות בינונית הוא לא יופיע בעמודים הראשונים כלל (ברוב החיפושים המשתמשים לא עוברים אפילו לעמוד השני).

היום בעלי העסקים מבינים שכדי לקבל פניות מרשת האינטרנט לא מספיק רק להקים אתר אלא צריך לקדם אותו באופן מקצועי ותמידי. בתור מקדם אתרים, העבודה שלך הינה לדאוג שימצאו את האתרים של לקוחותיך במנועי החיפוש ועל ידי זה הם יקבלו פניות שיאפשרו לעסק שלהם לגדול וגם להתקיים ברמה הבסיסית ביותר. מעבר לכך, בארץ בלבד קיימות חברות רבות המספקות שירותי בניית אתרים וישנן משרות רבות בתחום זה. גובה השכר של מקדמי אתרים שכירים טובים נחשב לגבוה ביחס לשוק העבודה. בתור מקדם אתרים תוכל גם לעבוד כעצמאי מהבית או מבית הקפה ללא הוצאות רבות מעבר למחשב בסיסי וכמה תוכנות שישמשו אותך בפעולות קידום האתרים לכלל הלקוחות שלך, כך שככל שיהיו לך יותר לקוחות, ההוצאות מתגמדות.

קידום אתרים

לבעלי עסקים – תוכלו לחסוך כסף

במידה ואתה שוקל ללמוד קידום אתרים אורגני לצורך קידום העסקים הפרטיים שלך, על ידי ביצוע העבודה בעצמך תוכל לחסוך כסף רב ואף לקחת עוד עבודות קידום מעבר לעסק שלך. יש לציין שזהו תחום שלם בפני עצמו הדורש לימוד מעמיק ולהישאר מעודכן בחדשות התחום כל הזמן. במידה ותלמד קידום אתרים ותחליט בכל זאת לשכור את שירותיו של איש מקצוע, תוכל לבצע חלק מהמשימות בעצמך וגם לפקח על העבודה המסופקת לך על ידי מקדמי האתרים.

כדאי גם לקרוא:

לימודים קצרים יחסית

בניגוד ללמידת תואר ראשון או יותר מזה, תואר שני ורק לאחר מכן להשתלב בשוק העבודה. אם תרצה להיכנס לתחום קידום האתרים מדובר בקורסים שאורחים כמה חודשים עד שנה ומרגע זה אתה יכול להתחיל לעבוד כשכיר או פרילנסר (תוכל גם להתחיל כעצמאי אך מומלץ להשתפשף ולהתנסות בעבודת "שטח" לפני). בתחום הקידום והשיווק אונליין באופן כללי, הדרישה הינה לאנשי מקצוע טובים שמביאים תוצאות מוכחות בשטח, מכיוון שתחום קידום האתרים הינו תחום מדיד, כאשר תעשו עבודה טובה תוכלו להוכיח את זה ללקוחות חדשים ובכך להשיג לקוחות חדשים כל הזמן. כמה שהתוצאות שלכם בשטח יותר טובות, כך תוכלו לגבות תשלום יותר גבוה.

נגישות
גלילה לראש העמוד