מדפסות מומלצות לסטודנטים: איזה מותג מומלץ ביותר?

כאשר מעוניינים לרכוש מדפסת כסטודנטים, עומדים בפני מבחר גדול מאוד לבחור מתוכו. לא פשוט להחליט במה לבחור, כאשר אחת השאלות החשובות, היא איזה יצרן או מותג עדיף? גורמים כמו התקציב שעומד לרשותכם, עשויים לצמצם את רשימת האפשרויות. אך עדיין תעמדו בפני אוסף דגמים רחב וחשוב שתבחרו ביצרן אמין ואיכותי. מי הם היצרנים האלה? לפניכם כמה דוגמאות מובילות:

מדפסות ברדר

בחירה במדפסות ברדר היא בחירה בטוחה למדי. מדובר בחברה וותיקה ואיכותית, עם היצע מוצרים רחב, במחירים שונים. המדפסות שלה שומרות באופן קבוע על נוכחות ושם טוב בשוק ההדפסה. זאת, הן לעסקים והן עבור אנשים פרטיים. כמו כן, אפשר להשיג בקלות טונר למדפסת ברדר או כל סוג אחר של חומרים מתכלים שדרוש עבורה. Brother היא במקור יפנית והדבר מתבטא באיכות הייצור של המדפסות שלה. עם זאת, ראשי דיו וטונרים הם מעצם טבעם "חומרים מתכלים", כך שאותם תצטרכו להחליף בכל מקרה. מדובר על הוצאה לא קטנה, שיש לגבי כל מדפסת כיום. עוד נזכיר בהקשר זה, שיש לכך פתרונות מוזילים ובעיקר פתרון המחסניות והטונרים, שהם תואמים למקוריים אך זולים ביחס להם.

HP

HP היא חברת ענק בינלאומית, אשר עוסקת בלא מעט תחומי טכנולוגיה. אחת מחברות המשנה שלה, מתמחה במחשבי PC ובמדפסות. למרות ש-HP מציעה לא מעט דגמי הזרקת דיו, היא מציעה יותר דגמים מבוססי לייזר, כולל עבור השוק הפרטי. מדפסות הלייזר מצטיינות באמינות גבוהה והן נחשבות לבחירה טובה, מבחינת חסכון בהדפסות בשחור לבן. באיזו מידה אתם זקוקים להדפסה צבעונית? קחו בחשבון בהקשר זה, כי מדפסות לייזר צבעוניות הן יקרות יחסית. כאמור, החברה מציעה גם מדפסות הזרקת דיו. מה עדיף לכם – לייזר או הזרקת דיו, הוא שיקול אחד מתוך כמה שיקולים כלליים. זקוקים למדפסת משולבת או לא? מה מהירות ההדפסה שחשובה לכם? האם ובאיזו מידה יש מגבלות מקום (מעונות סטודנטים צפופים או דירה שכורה מרווחת?)? כל אלה נקודות, אשר משפיעות על ההחלטות. מה שלא תחפשו, נראה שאצל HP תמצאו תשובות לכך.

מדפסות מומלצות לסטודנטים: איזה מותג מומלץ ביותר?

קנון

קנון PIXMA היא דוגמא לקו מוצרים, אשר מקבל לאורך השנים ביקורות טובות באופן עקבי. זו היא סדרה מגוונת למדי, של מדפסות הזרקת דיו. גם טווח המחירים שלהן רחב ביותר. הוא יכול להתחיל מסדר גודל של חמש מאות ש"ח ולהגיע עד 5,000 ש"ח! אם הכיוון שלכם הוא דווקא מדפסת לייזר, גם כאן יש לחברה מה להציע. הדגמים מסוג זה מכוונים אמנם בעיקר לעסקים, אך מה שמתאים עבור עסקים קטנים ומשרדים ביתיים, עשוי להתאים גם לסטודנטים. למשל הדגם זוכה הפרסים imageClass MF269dw, שהוא מדפסות All in one (משולבת), מבוססת מונוכרום לייזר.

אפסון

אפסון מציעה מבחר גדול של מדפסות הזרקת דיו וגם כמה דגמי לייזר. בדגמיה תמצאו בין השאר את טכנולוגית EcoTank. טכנולוגיה זו, נועדה לחסוך עבורכם בעלויות הדיו והיא כוללת מיכל דיו גדול במיוחד ואוסף בקבוקי מילוי. לפי אתר החברה בישראל, ניתן להשיג באמצעותה חסכון של עד 90% בעלויות ההדפסה לדף! היבט זה עשוי להיות שימושי, עבור סטודנטים שמתכוונים להדפיס כמויות גדולות במיוחד.

לסיכום

מדפסת טובה היא ללא ספק אחד מהמוצרים החשובים והדרושים עבור סטודנטים לפני שהם מתחילים ללמוד. חשוב לרכוש מדפסת איכותית שתענה לצורכי הסטודנט, כמות ההדפסות וכדומה.

המותג שבו תבחרו לבסוף, תלוי בשיקולים רבים ובדרישותיכם ובטעמכם האישיים. בכל מקרה, היכרות עם מותגים אלה מראש, תסייע לכם לבצע החלטות באופן יותר חכם. צמצום אפשרויות הבחירה מראש, רק לדגמים של ספקים איכותיים כאלה, היא דרך טובה "להתחיל ברגל ימין" את הבחירה.

 

נגישות
גלילה לראש העמוד