קורסי פיתוח מתקדמים- מפתח הכניסה שלכם לקידום בעולם ההייטק!

ויותר ויותר עסקים מעוניינים לשלוט בתהליכים העסקיים שלהם, רובם המכריע מוצא פתרונות באפליקציות דיגיטליות, שמהוות את מערכות המידע שלהם, או מתממשקות אליהם, והופכות את המידע העסקי שלהם למהימן, נגיש וזמין. בעקבות זאת, הביקוש למתכנתים מקצועיים ומיומנים הולך וגובר. מה כוללים קורסי פיתוח מתקדמים? ולאן תוכלו להגיע באמצעותם?

 

מה כוללים קורסי פיתוח מתקדמים?

קורסי פיתוח מתקדמים מאפשרים לכם להיכנס לתוך עומקו של עולם התכנות, וכוללים בין היתר, תכנות מונחה עצמים, ניהול של בסיסי נתונים לרבות SQL, שרווח ונדרש בכל ארגון גדול לרבות ארגונים פיננסיים, כתיבת קוד בשפות שונות, אפיון ופיתוח של חווית משתמש בעולם ה WEB ובעולם האפליקציות הארגוניות. הקמה של אתרי אינטרנט מסחריים מאפס, היכרות מלאה עם כל התוספים והפיצ'רים, יצירת תבניות, ויצירת סביבות עבודה בהתאמה אישית, בניית אתרי סחר עתירי מימדים, הנדרשים לתמוך במאות אלפי משתמשים ואף יותר, לאפיין ממשקים, לפתח אותם ולחבר אותם אל המערכות הארגוניות הקיימות, כך שתוכלו להבטיח את רציפות התהליך העסקי. לפרטים על קורסי פיתוח מתקדמים כנסו כאן

תכנות מתקדם פותח לכם שער לעולם הניהול

קורסי פיתוח מתקדמים מאפשרים לכם לרכוש ידע רוחבי בכל הקשור לעולם האפליקציות הארגוניות ולהכיר את שפות הפיתוח, שעומדות מאחורי מערכות ה ERP הגדולות, בין היתר מדובר על שפת JAVA.
כמתפתחים מתקדמים תעבדו עם מסדי נתונים, אשר מהווים את הבסיס לאחד מהעולמות הטכנולוגיים המתפתחים ביותר, עולם ה BI בניית הדוחות האינטראקטיביים, שמאפשרים לארגונים לקבל מידע אמין ומהיר בחיתוכים שונים, וכך לשפר את אופן קבלת ההחלטות שלהם. תוכלו להיות המאסטרים של המידע, וליצור בכוחות עצמכם את התהליכים, שיצעידו את הארגון כמה צעדים קדימה.

לימודים בתחום ההייטק

קורסי פיתוח מתקדמים פותחים לכם דלתות לעצמאות

בוגרי קורסי פיתוח מתקדמים, שכבר צברו ניסיון בפיתוח אתרים ואפליקציות לחברות בינוניות ולחברות גדולות במשק, פותחים עסקים פרטיים, ומציעים את המוחות המיומנים שלהם כפרילנסרים וכאינטגרטורים בפרויקטים חוצי ארגון ורוחביים. הביקוש בתחום כה רב, כך שבהחלט ניתן להגיע לתכולת עבודה מספקת הן כשכיר והן כעצמאי.

השירותים, שבוגרי קורסי פיתוח מתקדמים יתנו כעצמאיים:

כעצמאיים תוכלו לבנות אתרי תדמית פשוטים ומורכבים, אתרי מכירה כמו שופיפי, אתר סחר e- commerce גדולים, עתירי משתמשים, יצירת חווית משתמש UX ואפיון שלה. כתיבת קודים, אשר מאפשרים לממש תהליכים מורכבים של שירות ומכירה, יצירת נראות דינאמית וויזואלית, "אתרים חיים", מתן מענה לפרויקטים חוצי ארגון, חיבור ממשקים למערכות קיימות ועוד.

לסיכום, קורסי פיתוח מתקדמים מאפשרים לאנשים בעלי ידע טכני, הכרה עם עולם האינטרנט, וידיעת אנגלית טכנית ברמה טובה להתקדם בראש סולם מחלקת הפיתוח ולהפיק לארגון הרבה יותר ממסדי המידע שלו, וכן לצאת בקריירה עצמאית של פיתוח אתרים לעסקים קטנים, בינוניים ואף גדולים.

לפרטים נוספים על קורסי פיתוח מתקדמים, צרו קשר דרך האתר

נגישות
גלילה לראש העמוד