הציוד הדרוש לאוניברסיטה

נרשמתם ללימודים גבוהים? מתרגשים לקראת תחילתה של שנת הלימודים האקדמית? ובכן, אין ספק שלימודים אקדמאיים מביאים איתם לא מעט חששות וריגוש, יחד עם זה, חשוב להיערך לקראת הלימודים בהתאם ולרכוש את כל הציוד הנחוץ. הכנו לכם מדריך מיוחד עם מגוון הפריטים שתצטרכו לרכוש לקראת התואר הנחשק.

 

מחשב יש לכם?

אחד האלמנטים החשובים ביותר במהלך הלימודים הגבוהים הוא המחשב. זה לא באמת משנה אם מדובר במחשב נייד או מחשב נייח, אלא אם כן אתם רוצים להביא אותו אתכם לאוניברסיטה, ובמקרה זה תצטרכו לרכוש מחשב נייד. כך או כך, רוב המצגות והחומר הלימודי מועבר לסטודנטים באמצעות מערכת ייחודית ממוחשבת, ודרכה גם נהוג להגיש את עבודות ההגשה, לכן מחשב מהווה פריט חובה לכל סטודנט. אל תתפשרו ורכשו מחשב איכותי שישרת אתכם באופן המיטבי במהלך שנות התואר.

אם אתם מתכננים להגיע עם המחשב הנייד מידי בוקר לאוניברסיטה, הקפידו לרכוש תיק ייעודי (ורצוי עמיד למים), עכבר אלחוטי ודיסק און קי. לגבי מדפסת, ברוב מוסדות הלימודים הגבוהים ניתן להדפיס עבודות ומאמרים במכונות צילום והדפסה המפוזרות ברחבי הקמפוס (או בספריה), ברכישת כרטיס צילום או כרטיסייה, לכן מוטב לברר זאת מול האוניברסיטה.

הציוד הדרוש באוניברסיטה

ציוד משרדי

בין אם תבחרו לסכם את החומר הלימודי באמצעות המחשב הנייד או בין אם תבחרו לסכם אותו בכתב ידכם במחברת, בכל מקרה תצטרכו לרכוש ציוד משרדי. תחילה, מוטב לקנות קלסר גדול (רצוי עם שמרדפים), בו תוכלו לשמור את מלוא המבחנים והעבודות שלכם במהלך התואר. כמו כן, רכישת כלי כתיבה היא חיונית במיוחד, מאחר ואת המבחנים יש לכתוב בעט שחור או כחול. מומלץ לרכוש חבילת עטים (שתספיק לכם לכל השנה), כמו כן, אם אתם עתידים ללמוד את מקצועות ההנדסה והמתמטיקה, הרי שתצטרכו עפרונות, סרגלים ומחברות ייעודיות. נוסף לכך, מומלץ ורצוי להצטייד במרקרים צבעוניים, זה יקל עליכם במהלך תקופת המבחנים ובהדגשת רעיונות מרכזיים במאמרים ובחומרי המבחן.

נוסף לכל הציוד שצוין לעיל, רכשו יומן שבועי, בו תוכלו לציין את מועדי המבחנים וההגשות כמו גם לסמן את ימי החופשה באוניברסיטה – זה יסייע לכם לעשות סדר ולהתנהל במהלך התואר באופן מסודר ומאורגן.

ומה עושים בהפסקות?

הפסקות צהריים באוניברסיטה או הפסקות בין השיעורים, הם זמן מעולה עבורכם בכדי לאכול, לשתות קפה ולהיטען לקראת השיעור הבא. לכן, רכשו מבעוד מועד קופסת אוכל איכותית בה תוכלו לאחסן סנדוויצ'ים, ירקות ושלל מאכלים נוספים. כמו כן, כדאי להצטייד בבקבוק שתייה איכותי (הימנעו מבקבוקי פלסטיק), כך תוכלו לשתות בכל רגע נתון. מי מכם שזקוק לקפה באופן תמידי, יוכלו לרכוש תרמוסים או כוסות תרמיות המיועדות לשתייה חמה.

 

אין ספק שהיום הראשון ללימודים האקדמאים הוא יום מרגש שטומן בחובו התחלה חדשה והזדמנויות לתעסוקה עתידית. היערכו בהתאם לקראת שנת הלימודים ורכשו את כל הציוד הנחוץ לכם מראש ובמלאי שיספיק לכם לכל אורך השנה. בהצלחה!

נגישות
גלילה לראש העמוד