חכם משכנתאות פה בשביל הסטודנטים: האם כדאי לקחת הלוואה לטובת לימודים?

להיות סטודנט זה לא פשוט. נדרש לשלם על לימודים ולעתים גם על מגורים. צריך להשקיע זמן בלימודים ומנגד כמעט ואין זמן להתפרנס. אם בנוסף לכל זאת צריך לממן אוכל ומחיה, וברקע אין עזרה מההורים ולא זוכים לקבל מלגה, הקושי הכלכלי נהיה מוחשי ומשמעותי. עם זאת, אם לא מוכנים לוותר, ניתן למצוא מגוון אפיקי מימון, ופה אנחנו מדברים על לקיחת הלוואה. אם כן האם כדאי לקחת הלוואה לטובת מימון הלימודים? התשובה היא ללא ספק כן. עם זאת, על השאלה כיצד לקחת הלוואה, התשובה מעט יותר ארוכה. מוזמנים ללמוד כיצד לוקחים הלוואות בצורה מושכלת, מוזמנים להיעזר בניסיון הרב שמציעה חברת חכם משכנתאות.

חברת חכם משכנתאות

חברת חכם משכנתאות בקיאה בכל מה שנוגע ללקיחת משכנתא/הלוואה לאורך 8 שנים. במשך השנים חכם משכנתאות סייעה ללא מעט אנשים, אנשים נורמטיביים ואף אנשים שנקלעו למצבים כלכליים קשים. כיצד אם כן הניסיון הרב עשוי לשרת גם אותכם, סטודנטים שנמצאים בתחילת חייהם הבוגרים? תחום ההלוואות אומנם מאוד מפתה, אך יש להיזהר. צעירים רבים מתפתים לקחת הלוואות ולאחר מכן מתקשים להתמודד עם ההשלכות. הרעיון הוא לקחת הלוואה רק כשבאמת נחוץ, ואף לא למהר להשיג אחת טרם מתמקחים, בודקים, משווים ובוחנים אפיקים משלימים.

 

 

לפני שמלווים עוצרים

לאורך החיים עשויים להתמודד מול שלל מצבים שמובילים לקחת הלוואה. יכול להיות שתרצו לרכוש רכב, לשפץ דירה, לצאת לטיול ארוך בחו"ל, לעשות תואר שני, לרכוש דירה וכדומה. כאשר תתקלו בצורך כזה או אחר יש לעצור לבחון מתי הצורך מוצדק ומתי הוא מיותר. מה באשר להשגת הלוואה לטובת לימודים? בהחלט צורך הכרחי! מדובר בהוצאה שעתידה לקדם לעבר אפיק תעסוקתי רצוי. מקבלים החלטה ליטול הלוואה? יש להבין כיצד. חברת חכם משכנתאות מסבירה שבנקודה זו חשוב לבחון איזה סכום נחוץ (ולא איזה סכום ניתן להשיג). מחדדת שחשוב להשוות את תנאי הריבית. מציעה להתמקח על סך התנאים. מייעצת לבחון האם ניתן להשיג חלק מהסכום באמצעות ההורים/סבא וסבתא וכדומה. קיבלתם החלטה לקחת הלוואה כדי להירשם ללימודים? מוזמנים לקבל שיעור מתקדם מיועצי חכם משכנתאות. הם אומנם אינם מרצים, אך אנשי מקצוע מעולים.

עוזרים להורים לעזור לכם

הרבה הורים לסטודנטים מבקשים לסייע לממן את הלימודים, אך פשוט לא יכולים. יש להם משכנתא כבדה ואף מגוון הלוואות ברקע, כך שכל חודש מתחיל בהוצאה כבדה, באופן שאינו מאפשר לסייע לילד להתחיל חיים עצמאיים. בנקודה זו עידו עוז מזמין את ההורים הרבים לשקול איחוד הלוואות. במה מדובר? כל עוד יש להורים נכס שרשום על שמם, ניתן לקבל הלוואה עד לגובה של 70% מערך הנכס. באופן שכזה גם זוכים לאפס את סך ההלוואות שקיימות ברקע. גם זוכים להטיב את תנאי הריבית ולפרוס את תקופת ההחזר טוב יותר, ואפילו זוכים למזער את סכומי ההחזר החודשיים. עם זאת, היתרון הגדול ביותר הוא שזוכים להשיג את סכום המימון הנחוץ עבור הילדים.

לסיכום,

לימודים הם בהחלט סיבה טובה לקחת הלוואה. עם זאת, יש לדעת כיצד לוקחים הלוואה, יש לדעת כיצד להשוות תנאים, יש להבין איזה סכום אידאלי להשיג, יש לבחון מגוון דרכי מימון ואף יש לדעת כיצד מתמקחים ולהבין על מה חותמים. מבקשים סיוע מקצועי שיימנע לקחת הלוואה שתתקשו לעמוד בתנאים שלה, או מבקשים לבחון דרכים חלופיות כדי להשיג סכומים נחוצים? מוזמנים להיעזר בידע הרב שמציעים אנשי המקצוע המדהימים והאנושיים מבית חכם משכנתאות, כי כפי שניתן להתחיל להבין, תמיד יש דרכים נוספות. בהצלחה!

נגישות
גלילה לראש העמוד