תוכניות רדיו מעניינות להאזנה בזמן הלימודים

אם אתם סטודנטים שלומדים בכול רחבי הארץ, החל מהצפון עד הדרום, במכללה או אוניברסיטה ואתם מחפשים מוזיקה מעולה ותוכניות מעניינות להאזנה בזמן הלימודים או בדרך לאקדמיה – כדאי שתכירו מספר תוכניות רדיו מעניינות.

כיום יש יותר מ 20 תחנות רדיו שנחשבות פופולאריות בקרב סטודנטים ואנשים צעירים, בזמן שמדובר במספר תחנות שאפשר להאזין להן מכול מקום. תחנות הרדיו זמינות באתר radio-head הן 'כאן 88', גלגל"צ, גל"צ, רדיו דרום ועוד. אבל איזה תוכניות כדאי לשמוע? הנה מספר דוגמאות:

ספיישל של חצות ב 88FM

כאן 88 מספקת מאז ומתמיד מוזיקה איכותית עם כמה שפחות פרסומות ודיבורים. החל משעות אחר הצהריים אפשר להאזין למוזיקה שהיא הכול חוץ ממיינסטרים ונחשבת נעימה ורגועה. אחת התוכניות של כאן 88 היא תכנית ספיישלים מעולה ששמה דגש על אירוע מוזיקאלי חשוב. בתכנית תשמעו על פסטיבלים, הופעות בארץ, הפקה של אלבומים גדולים ועוד. אחת התוכניות הוקדשה לאיימי ויינהאוס במלוא 10 שנים למותה הטראגי והייתה תכנית מיוחדת מאד שהנחתה טל ארגמן.

עוד תמצאו את ה"מומלצים של כאן 88"

כאן 88 מספקת מצעדים כמו שירי בוב מארלי או ספיישל יום האישה הבינלאומי עם שירים של נשים, מצעדים שנתיים ועוד.

תוכניות רדיו מעניינות להאזנה בזמן הלימודים

מדינה בדרך עם הדר מרקס בגלגל"צ

גלגל"צ היא אחת מתחנות הרדיו הפופולאריות ביותר בישראל ומאזנים לה און ליין אנשים מכול העולם! אחת התוכניות המעולות לשעות הבוקר והפקקים היא 'מדינה בדרך עם הדר מרקס'. התכנית משודרת בבקרים של ראשון עד רביעי ומציעה מוזיקה פופולארית עד רמת הבנאלית עם מיינסטרים בטירוף, לצד דיווחי תנועה. כך הדרך לאוניברסיטה הופכת לפחות נוראית ומתישה.

סולחה בדרך' של רדיו דרום

מי שלומד באוניברסיטת בן גוריון או בכל מכללה בדרום, יוכל להנות מהשידורים של  רדיו דרום. תוכניות כמו 'סולחה בדרך לבאר שבע' עם תוכנית בה סיפר הזמר שימי תבורי על היחסים עם בנו בן אל תבורי ועל האלבום החדש שלו- יעשו לכם את היום. התוכנית תספר גם על אמנים מהדרום וגם על הופעות קרבות שלא כדאי להחמיץ!

'היום שהיה' בגלי צה"ל

גלי צה"ל היא תחנה שעוסקת בעיקר בענייני היום בכלכלה, פוליטיקה, חברה, תרבות ושאר נושאים מעניינים. אם אתם נמצאים אחרי יום לימודים מתיש ורוצים לשמוע מה קרה בזמן שאתם חרשתם את הספרים: תוכלו לבחור בתכנית היום שהיה בגלי צה"ל. התכנית כוללת מוזיקה טובה עם עדכון אודות האירועים שקרו ביממה החולפת. בין היתר תוכלו לשמוע אודות הופעות ואירועי תרבות ועל חדשות משמחות מרחבי הארץ כך שהיום מסתיים בכיף. אז זה הזמן לבחור את התחנות והתוכניות שיעבירו לכם את שנת הלימודים בטוב עד התואר הנכסף.

נגישות
גלילה לראש העמוד