אתם כבר לא חייבים לעבוד בבית: סטודנטים פרילנסרים הכירו את Dogether

לעבודה מהבית, כמו לכל דבר בחיים, יש יתרונות וחסרונות. היתרונות ברורים לכולנו, כשהבולטים שבהם הם נוחות וגמישות, מה שהופך את העבודה מהבית לאידיאלית עבור הרבה סטודנטים וסטודנטיות פרילנסרים. עם זאת, הבית שלנו רווי הסחות דעת, גירויים ופיתויים שעלולים לפגוע במשמעת העצמית שלנו, והיעדר האינטראקציה האנושית עלול לחבל בתפוקת העבודה שלנו. בדיוק לשם כך הוקמו חללי העבודה המשותפים של Dogether – אופן ספייס ייחודי המאגד קהילה דינאמית ותומכת של מגוון עובדים עצמאיים וחברות. סקרנים? בואו להכיר את מקום העבודה הבא שלכם!

מה Dogether מציעים לכם?

מצד אחד, עבודה מהבית היא לא תמיד אידיאלית ולא מתאימה לכל אחד ואחת. מצד שני, גם עבודה מהמשרד יכולה להיות אפורה ומשעממת, ולטווח הארוך – סופר שוחקת. בשביל לפתור את הבעיה הזו, Dogether מציעים פתרון מושלם: במשרדים שנמצאים בעזריאלי ראשונים תוכלו לעבוד באזור מרכזי ושוקק חיים, יחד עם אנשים שונים ומגוונים בקהילה משותפת ומשתפת. יש לכם אפשרות לשכור לעצמכם משרד פרטי, מעוצב ומאובזר, או עמדה פרטית בחלל עבודה משותף בו תוכלו להכיר אנשים חדשים, לשאוב השראה ולפרוח. בנוסף, תיהנו מכל השירותים הייחודיים שמציע המתחם, כמו אזור לאונג' מפנק ובר שתייה חופשי, כשהכול כלול בתשלום השכירות וללא שום התחייבות מצדכם.

מה היתרונות של Dogether?

למה בכלל כדאי לכם לעבוד בחלל עבודה משותף? חסרונות העבודה מהבית נחשפים במחקר שנערך על ידי חברת מייקרוסופט ומגלים כי עבודה מהבית פוגעת ביצירתיות העובדים ובפרודוקטיביות שלהם, בדיוק בגלל היעדר אינטראקציה אנושית פורה. בDogether- אתם עובדים בחללים פתוחים ומשותפים עם מגוון רחב ודינאמי של יזמים, סטודנטים ופרילאנסרים, וכל שיחת חולין אקראית עשויה לגרום להפריה הדדית ולשיתופי פעולה, ומי יודע – אולי אפילו להוליד את הרעיון החדשני הבא.

 

 

ההווי החברתי התומך הוא ללא ספק היתרון הבולט של Dogether, אבל בהחלט לא היחיד. ב-Dogether אתם חופשיים לבחור את צורת העבודה הנוחה לכם (בין אם לבד ובין אם בצוות), תוכלו לקבל תמיכה תכנית ותוכנות ייעודיות במקרה הצורך ואף ליהנות ממגוון של פעילויות, הרצאות וסדנאות שפועלות במתחם.

מה Dogether יכולים לתת לכם ברמה האישית?

בינינו, להיות פרילנסרים זה מספיק קשה, במיוחד כשאתם סטודנטים וצריכים לתמרן בין הלימודים לבין העבודה לבין הבית. כיוון שלא פשוט לעשות את ההפרדה בין כל הגורמים, Dogether באה להעניק לכם סביבת עבודה שקטה ומוגדרת שבה תוכלו להתרכז רק במשימות שלכם, ללא הפרעות וללא גירויים מיותרים. כמו כן, העבודה במתחם אידיאלית למי מכם שמחפש לגדול בתחומו או לצמוח ולהתפתח לתחומים נוספים, מאחר שהחשיפה למגוון גדול של אנשים, ביניהם יזמים וסטאטפיסטים, יכולה לעורר בכם השראה ואפילו לייצר שיתופי פעולה מפתיעים.

סיכום

לסיכום, כנראה שנוכל להסכים שהבית הוא אזור הנוחות של כולנו, אבל האם זה אומר שבהכרח נוח לנו לעבוד ממנו? לא בטוח. אז אם אתם סטודנטים פרילנסרים שמחפשים לשנות אווירה, להכיר אנשים חדשים ועדיין להיות בוס לעצמכם, Dogether הם הפתרון שחיכיתם לו.

נגישות
גלילה לראש העמוד