יוצאים מהזום: חזרה לשגרת האימונים לא קשה כמו שחשבתם

 האם אתם מחשיבים את עצמכם מאלו שרק חיכו לחזור לשגרה נורמלית, לנטוש את הזום ולעזוב את המסכים, או שאתם דווקא מרגישים שזאת הייתה דרך טובה ללמוד בקצב שלכם ובסביבה הנוחה לכם? ובכן, כך או כך נראה שהדבר הזה כבר הגיע לסיומו וכי לאט לאט כולנו חוזרים להתנהלות רגילה ופרונטלית במגוון תחומים שונים בחיים, וגם אתם הסטודנטים עומדים לזנוח את המסכים ולחזור אל כיתות הלימוד. בין אם יצא לכם להקפיד על שגרת כושר גופני דרך הזום עד כה ובין אם מעולם לא התאמנתם באופן סדיר – אנחנו מאמינים כי החזרה לשגרה הקודמת היא הזדמנות פז לעלות על הגל ולהתחיל להתאמן באופן סדיר ועל בסיס קבוע, וזה אפילו לא קשה כמו שרבים נוהגים לחשוב. אנחנו רוצים לתת לכם כמה טיפים מנצחים איך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר שתעזור לכם להפוך את הדבר הזה לדרך חיים.

להתחיל בתזונה

עוד לפני שתשימו עליכם את בגדי הכושר, אנחנו חושבים שהדבר הנכון ביותר הוא להתחיל לסגל הרגלי תזונה חדשים ומיטיבים. אם יש לכם מאכלים מזיקים שאתם צורכים על בסיס קבוע כמו פחמימות ריקות וסוכר לבן, שווה לנסות ולראות איך ניתן להפחית בהם ואפילו להימנע מהם כליל. כמו כן מומלץ להתחיל לאכול מזון בריא ורכיבים כמו פחמימות מלאות, סיבים תזונתיים, מינרלים וויטמינים. אנו חושבים שנכון מאד לגשת לתזונאי ולבקש בדיקה אישית שתגלה מהם המאכלים שמיטיבים עמכם ומאיזה דברים כדאי להימנע. הרבה פעמים מגלים חוסרים משמעותיים ואפשרות מצוינת היא להיעזר בתוספי תזונה טבעיים על מנת להשלים אותם. באתר קולגן פלוס למשל, ניתן לרכוש תוספי קולגן איכותיים שזהו חומר שגם חסר אצל רבים בכמות גבוהה, וגם יכול לשפר באופן משמעותי ביצועים של ספורטאים. המוצרים של החברה יוכלו לסייע לכם להחזיר לגוף את החוסרים וכן ייתן לכם דחיפה משמעותית לקראת אורח חיים ספורטיבי ובריא.

יוצאים מהזום: חזרה לשגרת האימונים לא קשה כמו שחשבתם

מילת המפתח היא הדרגה

לפני שנדבר על האפשרויות העומדות בפניכם, חשוב לומר שכושר גופני זה משהו שחשוב לעשות בהדרגה. מי שיתחיל באימונים אינטנסיביים וקשים מדי, עשוי בהחלט להיפצע ולהיות מושבת וזה כמובן לא משהו שאתם רוצים שיקרה. על כן אנו ממליצים להתחיל מאד בקטן ולהעלות לאט לאט את דרגת הקושי, רק כשאתם מרגישים מוכנים לכך.

איך אפשר להתחיל?

ובכן, באופן כללי אפשר לומר שיש לכם שתי אופציות מרכזיות:

אימון במסגרת

מסגרת זו תמיד דרך נפלאה להתמיד ולשמור על מוטיבציה. תוכלו למצוא קבוצות רבות וסוגים שונים של ספורט ולהתאמן באופן שמתאים לכם. שווה לברר על קבוצות ריצה, אימונים פונקציונליים ו-TRX, יוגה ופילאטיס, אומנויות לחימה שונות ועוד. מרבית המקומות תוכלו להגיע לאימון התרשמות ללא עלות לפני שתחליטו אם להמשיך.

אימון אישי

מתאים למי שפחות מתחבר לאווירה של הקבוצה, אבל מצריך בהחלט משמעת עצמית גבוהה. אנו בהחלט מציעים לשקול התייעצות עם מדריך כושר שיבנה עבורכם תכנית סדורה על מנת שלא להפריז במאמצים בהתחלה.

יחד עם שתי האופציות הללו, יש בהחלט אפשרויות שמהוות את דרך האמצע. כך למשל אימון בחדר הכושר יאפשר לכם לבחור את סוגי הספורט שלכם ולהתאמן בקצב שלכם, אבל תוכלו בהחלט להיעזר במדריכים שם שישמחו לייעץ ולכוון אתכם.

לסיכום – זכרו שכל שינוי הוא הזדמנות, וגם החזרה שלכם לשגרה כעת זה זמן מעולה להתחיל לסגל הרגלים בריאים יותר של כושר גופני. ממליצים פשוט להתחיל ועם הזמן להתאים את הדברים לפי הצרכים והרצונות שלכם. בהצלחה!

נגישות
גלילה לראש העמוד