לימודי אוטוקאד – מהי הדרך המהירה ביותר להפוך למקצועני אוטוקאד?

אם שמעתם את המושג 'אוטוקאד' ואתם רוצים לדעת מה המושג הזה אומר – חשוב שתכירו את האחת התוכנות השולטות ומהוות כ 85 אחוזים מעולם ההנדסה, השרטוט והאדריכלות!

אוטוקאד היא תוכנה פופולארית במיוחד אשר מסייעת לרבים מהמהנדסים, השרטטים, האדריכלים וההנדסיים לעבוד והוא מקנה שרטוט ובנייה תלת מידית.

התוכנה יוצרה על ידי בית תוכנה אמריקאי ויש לה יותר מ 8 מיליון משתמשים ברחבי העולם.

באמצעות אוטוקד ובאמצעות שימוש בפקודות אוטוקאד יכולים לשרטט מבנים, מכונות, שטחי אדריכלות, חללים שונים, בניינים, מכונות ועוד.

התוכנה מסייעת במדגוון תחומים ביניהם תחום הבניין, האדריכלות, האומנות, ההנדסה, הייצור ועוד.

אבל מהן המאפיינים הטכניים של התוכנה?

ממשק AutoCAD שקיים כבר יותר מ 30 שנים בעולם השרטוט, נחשב כיום לקל הרבה יותר עבור משתמשים חדשים שיכולים ללמוד בקלות כיצד לתפעל את התוכנה, לשנות כלים, להחליף כלי שרטוט וכלי עבודה אחרים. מי שמכיר את יישומי Windows יוכל בקלות להתמצא בתכונה שתואמת את היישום.

כדי להתחיל ליהנות משימוש בתוכנה ניתן לנווט בצורה קלה בשרטוט. התוכנה מאפשרת להתחיל לעבוד עם קובץ לדוגמא, ובאמצעות כלי ניווט לצייר ולשרטט כמעט כל מה שרוצים. בכך אפשר להתחיל ללמוד איך לשרטט בתוכנה.

כלי השרטוט בתוכנה הם מאוד קלים לשימוש. בתוכנה ניתן לצייר בקלות כל אלמנט וצורה וקל כיום לזכור את כל השלבים בשרטוט באמצעות שורת פקודות אוטוקאד חכמות.

לאחר שלומדים כיצד מציירים באוטוקאד יש ללמוד יותר על בחירות אובייקט לשרטוט, כאשר יש לבחור אובייקטים שונים עם למידה של כמה טריקים נוספים בתוכנה.

בדקו איזה אלמנטים ניתן לבחור וכיצד משלבים אותם בשרטוט או בשרטוט שאתם בונים. בנוסף כדי לעבוד בצורה מהירה יותר: אפשר להשתמש בשמות עצם או בפעולת שם עצם כדי לשנות אובייקטים.

לתכונת אוטוקד מגוון סגנונות וניתן ליצור בה הערות ולהבין את הסגנון שאתם מחפשים תוך שינוי של שרטוטים. תוכנה זאת משלבת בתוכה גם טקסטים, טבלאות, מימדים ועוד.

לסיכום אם אתם רוצים ללמוד יותר על תוכנת אוטוקאד, אם אתם רוצים להתנסות בתוכנה או אם אתם רוצים לדעת יותר – זה הזמן לפנות אל סרטונים, מאמרים ושלל מיידע אודות התכונה הפופולארית הזאת.

נגישות
גלילה לראש העמוד