לימודי עיצוב גרפי: 5 אפשרויות לעבודה לאחר התואר

כיום התחומים שניתן לעבוד בהם כבוגרי לימודי גרפיקה הרבה יותר מגוונים מבעבר ואף התחומים שניתן לעבוד בהם כמומחי גרפיקה עצמאיים מאוד נרחבים ויצירתיים, ועל כן אם תחום העיצוב מושך אותכם ותחום הגרפיקה קורץ לכם, טוב לדעת שמדובר במקצוע שאינו רק מהנה וייחודי, אלא בין היתר גם מאוד מכניס, כמובן כל עוד מתמקצעים ואט אט אוגרים לקוחות קבועים , כאשר חשוב להכיר אלו נדבכים מציעים עבודה, הן כעצמאיים והן כשכירים.

עיצוב דפי נחיתה – עבודה מניבה

כיום אנו חיים בעידן שלכל עסק יש אתר, פשוט כי אחרת קשה להתקיים. עובדה זו מובילה עסקים רבים להזדקק לדפי נחיתה ואף לכאלו שיחליפו את האתר עצמו, ולו כי מדובר במהלך יותר זול ושגם כן מאוד מניב. מכאן שבוגרי עיצוב גרפי יכולים ליהנות מהכנסה נאה כל עוד הם יתמחו במלאכת עיצוב של דפי נחיתה ללא קוד, כאשר לשם כך עליהם לבחון מהם צרכי הלקוח, לבחור מסרים ומאפיינים של קהל יעד, לשלב באנרים ועוד, כך כפי שניתן לראות מדובר בנישה בעלת נדבכים משלימים, משמע עבודה בתחום לא חסרה.

תחזוקת דפים עסקיים בפייסבוק – עבודה עם ערך שיווקי

אנשים רבים שמחזיקים בכלים גראפיים יכולים לעבוד כשכירים במשרה מלאה ובו זמנית לתפעל דפים עסקיים בפייסבוק, עובדה שדורשת יצירתיות וכמובן שגם שליטה בתחום. כמו כן, כמובן שניתן לעסוק בתחום באופן שוטף ולחלופין כשכירים, כך שמדובר בעבודה מעניינת, גמישה, מכניסה ושבין היתר דורשת הבנה בתחום המדיה.

עיצוב עמוד עסקי בפייסבוק

עיצוב לוגו – להמציא את עצמך כל פעם מחדש

עוד אופציה שבה אפשר לעבוד כשכירים וכעצמאיים היא לעצב לעסקים לוגו. גם פה מדובר בעבודה מאוד מתגמלת ומעניינת, וזאת כי כל לקוח מגיע עם עולם תוכן משלו ולצד החשיבות להתמחות בתוכנות השונות ובכלים שמייעלים את העבודה, גם חשוב למצוא את הקונספט הנכון – זה שיעביר את המסר הרצוי באופן מדויק ומתומצת.

איור ספרי ילדים – עבודה עם ערך מוסף

אחד התחומים היותר מרתקים הנו איור ספרי ילדים, וכל מעצב גראפי מודע לשלל האופציות העיצוביות, כאשר תמיד ניתן ליצור שיטות איור חדשות. מכאן שאם מחפשים אחר עבודה מתגמלת ובעלת ערך מוסף, אם מבקשים לדעת שהעבודה שלכם מוצגת לראווה במדפי הספרים בחנויות, הרי שמדובר בכיוון מנצח.

עיצוב פרסומות – מסטטיות לדינמיות

חשים יצירתיים ואוהבים את התחום הדינאמי של העולם הגראפי? אם אתם אכן טובים תוכלו למצוא עבודה במשרד פרסום שבין היתר מייצר קליפים, סרטים, פרסומות וכדומה, כך שכל יום תתגלה הפתעה חדשה – תזכו למתוח את הגבולות של עצמכם ולהרוויח ממקום של דמיון, יצירתיות וטכניקה מקצועית.

עולם שלם של אפשרויות

אם רק תבדקו, תמצאו מגוון אופציות נוספות, ולו כי תחום השיווק הדיגיטלי שולט כיום ופה לגרפיקה יש מקום של כבוד, היא זו שמייצרת בידול, מושכת קהל יעד ואף מעניקה ערך מוסף, כך שרק צריך לעבור את התואר, לבחון לאיזו נישה יותר מתחברים, לצאת לשוק, להרוויח טוב ופשוט ליהנות.

נגישות
גלילה לראש העמוד