מתחתנות? כך תארגנו את החינה בקלות תוך כדי הלימודים

אירוע החינה הוא אירוע גדול ומשמעותי בעבור כל כלה, אולם הוא דורש לא מעט השקעה, תכנון ובעיקר זמן. בעבור סטודנטיות עסוקות שנאלצות להפיק את האירוע בזמן תקופת הלימודים, היכולת לארגן את החינה בקלות היא מאתגרת במיוחד. מאחר ואנו מבינים את הקושי שבו את מצויה, בחרנו להציג את כל השלבים בדרך לארגון אירוע חינה מרשים ובלתי נשכח, תוך כדי הלימודים:

השוואת מחירים וסקר שוק

מאחר וסטודנטים נאלצים להתמודד עם מסגרת תקציב נמוכה לרוב, חשוב לפנות זמן ולבצע סקר שוק מקיף מתוך מטרה לארגן אירוע חינה עם ספק מומלץ שידע לסייע לכם בתהליך ההפקה. ספק מקצועי כמו למשל מפיקת חינות יכול להסיר מכם את החששות מפני הארגון ואף לקחת שליטה על תמהיל ההפקה, כל זאת בהתאם לדרישות שלכם כזוג וכמובן לתקציב אותו הגדרתם מראש. קחו את היומן, בדקו מתי יש לכם שעה פנויה במסגרת הלימודים וצרו קשר בהקדם לטובת ארגון חינה בקלות ובמינימום התעסקות.

הפקה בבית במקום באולם

במקום להתחיל לשוטט בין אולמות ולבזבז זמן, תוכלו להפיק את אירוע החינה שלכם בתוך הבית. מדובר באחד הטרנדים החמים של ענף האירועים, בייחוד לאחר השנה החולפת אשר במסגרתה נסגרו מקומות אירועים רבים בעבור הסגר החברתי. מעבר להיותו של הבית מקום אינטימי, יש כאן אלמנט משמעותי של חיסכון בעלות של השכרת אולם. עם זאת, מתוך מטרה ליצור אירוע במזג אוויר מושלם, חשוב לבדוק את מזג האוויר באותו היום במידה ואתם בוחרים לקיים את טקס החינה בגינה.

גיוס חברים ובני משפחה

הקהילה היא נדבך קריטי בתהליך של ארגון אירוע, בוודאי כאשר מדובר בזוג סטודנטים עסוקים. על כן, אל תחששו לבקש סיוע מחברים ובני משפחה לטובת הפקת האירוע – החל מבני משפחה שיכינו בעבורכם את הממתקים והעוגות (רוצים לדעת איך להיות קונדיטורים בעצמם? כל המידע כאן!) או האוכל ועד חברים שיכולים לשמש כדייגי באירוע שלכם. האצלת סמכויות לחברים ובני משפחה מהווה מרכיב מפתח שיכול לחסוך לכם זמן ואף להוזיל באופן משמעותי את העלויות של האירוע.

מתחתנות? כך תארגנו את החינה בקלות תוך כדי הלימודים

השכרה במקום רכישה

רכישה של ציוד לאירוע חינה יכול במקרים רבים להגיע לאלפי שקלים. על כן, האופציה של השכרת ציוד הכולל בין היתר אוהל חגיגי, תלבושות לחינה וכן אלמנטים דקורטיביים יכולים להקפיץ את האירוע שלכם כמה שלבים קדימה, מבלי לקרוע את הכיס. בנוסף, בדקו באתרים של יד 2 לגבי ציוד אותו ניתן לרכוש בעלות מוזלת, כחלק מהפקה שלוקחת בחשבון את הנראות של האירוע אבל גם את התקציב אותו הגדרתם מראש.

ניהול זמנים נכון

ניהול זמנים הוא חלק משמעותי בתהליך של ארגון אירוע חינה בזמן לימודים. בכדי שתוכלו להיות בשליטה מלאה לגבי תהליך ההפקה, הספקים וכן תשלומים, רצוי לעבוד עם יומן כמו גם טבלת אקסל שתסייע לכם לבחון מהם הדברים שאתם עוד צריכים ובהתאם לכך לחלק את הזמנים בהתאם ללוח הלימודים של כל אחד מבני הזוג, לטובת ניהול זמנים והימנעות ממצב שבו אתם עדיין נדרשים להתעסק בהפקה של האירוע עד לדקה התשעים.

לסיכום, הפקה וארגון של אירוע חינה הוא מורכב ודורש לא מעט שלבים. אולם, באמצעות המדריך אותו הצגנו לכם כאן תוכלו גם אתן להפיק אירוע חלומי שיגרוף מחמאות מצד כל האורחים. כלל הברזל שצריך להנחות אתכם הוא בחירה בספקים מובילים ובעלי המלצות, ניהול זמנים באמצעות טבלאות וכן גיוס של חברים ובני משפחה שדרכם תוכלו להוריד מעצמכם את המטלות שלוקחות זמן, ובהתאם לכך להתרכז בשמחה העצומה במסגרת אירוע מיוחד וחגיגי כמו אירוע החינה.

נגישות
גלילה לראש העמוד