סטודנטים – מעוניינים לעשות ביטוח? הכירו את ביטוח בטאץ'

כל סטודנט יודע שהלימודים חשובים ושכל הוצאה יש לשקול בכובד ראש, כי אולי מדובר בתקופה מדהימה, אך גם בתקופה שבה יש פחות זמן עבור עבודה, ומנגד לא מעט הוצאות. אז בין אם מבקשים לבטח את הרכב, לרכוש ביטוח נסיעות, או לעשות ביטוח בריאות, בהחלט יש טעם לערוך השוואה בין הפוליסות השונות. אין לכם זמן? מוזמנים להכיר את חברת טאץ' ביטוח! חברה מוכרת ומוערכת שמתווכת בן הצרכים שלכם לבין שלל חברות ביטוח מובחרות, כך שאתם זוכים למצוא את הביטוח המתאים ביותר מבחינת צרכים, נתונים ויכולת כלכלית, וכל זאת בתוך פרק זמן קצר וביעילות יתרה.

מענה ממוקד – שאלון אפיון בלחיצת כפתור

חברת ביטוח בטאץ' מציעה שורה ארוכה של ביטוחים. לצד ביטוח לרכב, ביטוח בריאות וביטוח נסיעות, טוב לדעת שחברת ביטוח בטאץ' גם מציעה ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח חיים וביטוח לקבלנים ועסקים. עם זאת לא מספיק, הכירו בכך שקיימים מבחר ביטוחים נוספים. זה יכול להיות ביטוח עבור חיית המחמד וזה יכול להיות ביטוח פנסיוני – מדובר במעל ל100 מוצרי ביטוח שונים! מכאן שאין זה משנה איזה סוג של ביטוח נחוץ, תהיו בטוחים שההצעה שתקבלו תיבחר מתוך שלל הצעות ובהתאם לשאלון אפיון שאתם ממלאים. היכנסו לאתר הרשמי של חברת ביטוח בטאץ' ותגלו עד כמה התהליך נוח, מהיר וממוקד צורך, וזאת ללא שום אינטרסים שנוגעים לחברת ביטוח כזו או אחרת.

שיטת תיווך שהגיע הזמן להכיר

נגמרו הימים שבהם היה צריך להגיע למשרד, נגמרו הימים שבהם היה צריך להמתין על הקו ונגמרו הימים שבהם תהליך בחירת פוליסה נמשך כמה ימים. כיום באמצעות חברת ביטוח בטאץ' אתם מוזמנים לסגור את הפינה באופן מקוון ובמהירות. כיצד זה אפשרי? ובכן המטרה של ביטוח בטאץ' היא לדייק עבורכם את רכישת הפוליסה בהקדם הניתן, וזאת באמצעות שני שלבים פשוטים: באמצעות שימוש בפלטפורמה דיגיטלית חכמה בוחרים את הפוליסה הרצויה, ולאחר מכן עונים על שאלון מקוון שמאפשר להציף דגשים אישיים. מכאן שבתוך שעה קלה מקבלים הצעה כדאית, הן מבחינת מרכיבי הפוליסה והן מבחינת המחיר הכולל וסך התנאים המשלימים.

 

 

במקום לעבוד קשה נעזרים ב-25 שנות ניסיון

מאחורי היכולת לעבוד מול שורה ארוכה של חברות ביטוח, חברת טאץ' ביטוח מחזיקה בניסיון עשיר של 25 שנה ומציעה הליך פעולה מתקדם, בהתאם לצרכים שלכם. מכאן שניתן לסגור פוליסת ביטוח באופן עצמאי, אך גם ניתן להיעזר מסיוע של חתמי הביטוח המנוסים מבית טאץ' ביטוח. בשל כל זאת, הרבה פעמים לקוחות טאץ' ביטוח מגיעים לרכוש ביטוח מסוים, אך חוזרים כדי לבדוק האם ניתן להוזיל ביטוח קיים, וזאת מתוך הבנה שמדובר בהצעות מעולות שבאופן עצמאי קשה לאתר.

כשמומחים גדולים בודקים עבורכם את האותיות הקטנות

לבסוף נציין שאם אכן נחוץ ביטוח מסוים, אך לא מעוניינים להשקיע את הזמן הפנוי בהשוואות ובהרמת טלפונים, אם רוצים לחסוך, לשלם רק על הנדבכים הרצויים ואם לא רוצים להיות מוטרדים מהאותיות הקטנות, טוב להכיר את האתר החדש מבית טאץ' – אתר חדש שממש בימים אלו עולה לאוויר. אז בין אם מבקשים לעשות ביטוח נסיעות בדרך לשדה התעופה, ובין אם מבקשים לעשות ביטוח בריאות בצורה רגועה, טוב לדעת שניתן להכניס בקלות עוד משימה לל"וז הצפוף. כל זאת מבלי לחשוש שקיבלתם החלטה מוטעית, מבלי להוציא יותר מהרצוי וכמובן ללא שום התפשרות.

אז אם אתם צרכים ביטוח? אפשרו ל-25 שנות ניסיון לצד מאגר אדיר של חברות ביטוח ומומחים בתחום להפנות אותכם לעבר ההצעה הטוב ביותר.

נגישות
גלילה לראש העמוד